• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Virtuvė 12-oji „Susitikime virtuvėje“ nugalėtoja Rita savo pyrago pardavė 323 kg!
12-oji „Susitikime virtuvėje“ nugalėtoja Rita savo pyrago pardavė 323 kg! PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 30 Lapkritis 2009 09:33
Praėjusią savaitę paaiškėjo jau dvyliktoji „Susitikime virtuvėje“ nugalėtoja. Ji yra 42-jų vilnietė Rita Lokutijevskaja. Labiau nei bet ką kitą moteris mėgsta gaminti desertus ir kepti pyragus. „Tada aš galiu geriausiai įgyvendinti savo sumanymus ir kurti tai, kas gražu ir gera“, – sako Rita.

„Iki“ pirkėjai neliko abejingi šiam moters pomėgiui – jos pyragą „Vyšnios pusnyje“ labai pamėgo, pirko ir gyrė už gerą išvaizdą bei puikų skonį. Per savaitę šio pyrago visoje Lietuvoje buvo parduota 323 kg, moteris gavo 1643 litus ir 71 centą pelno. Tai vienas didžiausių laimėjimų TV3 žaidime „Susitikime virtuvėje“. Su šia pergale moteris užtikrintai įžengė į kitą etapą – superfinalą.

Rita pasakojo, kad panašų pyragą ragavo viešėdama Lenkijoje. Pyragas buvo su obuoliais, kuriuos dengė rožinė „pusnis“. Receptą ji atsivežė ir sugalvojo savo variantą – su vyšniomis, apklotomis sniego pusnimi.

Moteris dirba vyriausia finansininke verslo valdymo sistemų įmonėje. Pyragais ji palepina ne tik namiškius, bet ir bendradarbes. Jos ir paskatino Ritą užpildyti žaidimo anketą. Moteris neskubėjo, vis svarstė, kokiu patiekalu galėtų nustebinti. Paskutinį impulsą pildyti anketą jai davė blogas oras.
„Už lango siautė žvarbus vėjas su šlapdriba. Tuomet ir pagalvojau, kokia šventė ir atgaiva būtų sielai – skanaus pyrago gabalėlis su kava – ir nedelsdama užpildžiau dalyvio anketą“, – šypsosi 12-oji „Susitikime virtuvėje“ finalininkė.

Jau kitą savaitę į TV3 gardžiosios laidos studiją sugužės trys klaipėdietės – 33-jų Dalia Pleskovienė, 27-erių Daiva Dervinytė ir 24-erių Simona Staukutė-Bielskienė. Jau važiuodamos į Vilnių dalyvės išsikalbės, kaip ir ką gamins. Dalią ir Simoną labai sudomins netikėtas Daivos pyrago „Pasvajokim“ produktų derinys ir meniškas požiūris į gamybą. Tačiau kokie vertinimai bus paragavus? Kurių dalyvių svajonės su savo gaminiais patekti į „Iki“ parduotuves išsipildys, o kurios noras taip ir liks tik svajone, pamatysite kitą savaitę pirmadienio–penktadienio vakarais 18.25 val. per TV3.

„Susitikime virtuvėje“ skanumynai nuo pirmadienio iki penktadienio 18.25 val. tik per TV3!
 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba