• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Jun 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Virtuvė Pirmieji Lino Samėno ir „Išsipildymo akcijos“ vaikų kepami sausainiai neprisvilo!
Pirmieji Lino Samėno ir „Išsipildymo akcijos“ vaikų kepami sausainiai neprisvilo! PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 02 Gruodis 2009 08:41
Vakar vėlyvą popietę TV3 laidos „Susitikime virtuvėje“ vedėjas Linas Samėnas skubėjo į 2-uosius Vilniaus vaikų globos namus. Čia jis buvo susitaręs ne tik susitikti su vaikais, susipažinti, bet ir skanių sausainių išsikepti, o vėliau prie arbatos puodelio pasišnekučiuoti apie laisvalaikį ir kitus rūpimus dalykus. Kulinarijos virtuozui draugiją palaikyti, su mažaisiais pabendrauti atvyko ir TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ vedėjas, Lino „Iki pergalės. Virėjų kovos!“ laidos laikų bičiulis Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Vaikai įdėmiai klausė ir vykdė Lino nurodymus, todėl sukinėjantis nemažam būriui žmonių jaukioje didelės šeimos virtuvėje laikas prabėgo itin greitai.

„Mes labai dažnai mėgstam ko nors išsikepti. Kadangi virtuvėje vietos ne tiek jau daug, darbus pasidalijame. Kartais vieni vaikai mokosi kulinarijos gudrybių, o kiti tik stebi. Kitą kartą – atvirkščiai. Labai džiaugiamės, kad mažieji gali pasimokyti iš vyresnių, ir jie tai daro su malonumu“, – pasakoja 2-ųjų Vilniaus vaikų globos namų direktorė Janina Steikūnienė.
Šiuose jaukiuose vaikų namuose iš tiesų auga didelė šeima ir tai pajunti nuo pat pirmos akimirkos. Vyresni rūpinasi mažesniais, vieni su kitais draugiškai bendrauja ir žaidžia.
„Vaikai labai nuoširdūs ir pasišnekučiuoti su jais labai įdomu. Atvažiavau kepti sausainių, bet sausainius iš tiesų kepė jie. Pirmas mūsų bendras kepinys pavyko tikrai neblogai. Tikiuosi ateity tokių susitikimų bus daugiau“, – sako Linas ir iškart skuba vaikų pasiteirauti. „Ar man dar atvažiuoti?“ Vaikai, žinoma, į šį klausimą atsako teigiamai.

„Mus džiugina ir mes visuomet sveikinam iniciatyvą aplankyti vaikų globos namuose augančius vaikus. Jei tik yra noro ir galimybių su jais bendrauti, padovanoti jiems savo dėmesį ir rūpestį, mes visad kviečiam užsukti į Lietuvos žmonėms šalia esančius mažųjų namus. Oficialią „Išsipildymo akcijos“ atvirų durų dieną, šiemet skelbiame gruodžio 5-ąją ir mielai kviečiame užsukti ir pažiūrėti vaikų parodėles, koncertus ir specialias programėles, kurias jie paruošė laukdami svečių“, – sako TV3 televizijos ir SEB banko inicijuojamo projekto „Išsipildymo akcija 2009“ koordinatorė Jolita Vitkauskaitė.

Daugiau informacijos apie „Išsipildymo akcijos 2009“ atvirų durų dienas rasite internete www.tv3.lt
 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba